Internetinių parduotuvių kūrimas ir nuoma

Žymės: internetinių parduotuvių kūrimas Kaune, Vilniuje, visoje Lietuvoje. Internetinių parduotuvių nuoma.

Keičiantis laikams, keičiasi ir žmonių apsipirkimo įpročiai. Įprastą apsipirkimą keičia virtualus apsipirkimas internete. Tai yra viena iš greičiausiai augančių sričių visame pasaulyje. Todėl nenuostabu, kad turtingiausias pasaulio žmogus yra vienos didžiausių internetinės parduotuvės Amazon.com savininkas.

Mes siūlome internetinių parduotuvių kūrimo ir nuomos paslaugas. Paslaugas teikiame visame pasaulyje.

Kūrimas

Nuoma

Nusprendėte susikurti savo internetinę parduotuvę? Štai ką mes siūlome!

Viskas prasideda nuo dizaino

Mes galime pasiūlyti tiek individualius, tiek šabloninius dizaino sprendimus, kurie patenkins kiekvieno lūkesčius. Dizaino detales deriname atskirai su kiekvienu klientu: spalvas, vaizdus, teksto pritaikymus ir kt. Mūsų kuriamos elektroninės parduotuvės puikiai veikia su visomis platformomis: kompiuteris, išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris. Vadovaujamės esminėmis taisyklėmis:

  1. Paprastas valdymas jūsų klientams;
  2. Lengvas ir suprantamas turinio valdymas jums;
  3. Modernus, lengvai kraunamas ir matomas puslapis prisitaikantis tiek prie jūsų norų, tiek prie jūsų klientų.

elektroninių parduotuvių kūrimas

pigios internetinės parduotuvės

Patogus ataskaitų valdymas

Įdiegta sistema jums lengvai leis stebėti ataskaitas ir sekti grafikus pagal pasirinktas datas. Atskirs pristatymo išlaidas, grąžintas prekes ir pardavimus. Galėsite labai paprastai vesti buhalteriją, parsisiunčiant išrašus. Galimybė stebėti panaudotus nuolaidų kodus, atsargų kiekius, o esant mažam likučiui jus apie tai informuos laišku. Internetinių parduotuvių kūrimas.

Paprastas turinio valdymas

Pamirškite, kad norėdami valdyti svetainę turėdavote samdyti specialistus! Valdykite prekes labai paprastai, kaip ir patį svetainės turinį. Pritaikome specialius valdymo įrankius, kurie nereikalauja jokių programavimo žinių. Po sukūrimo suteiksime visas nuorodas ir aprašymus kaip valdyti pagrindines funkcijas NEMOKAMAI!

el parduotuvių nuoma

internetinių parduotuvių nuoma

Visi įmanomi atsiskaitymo būdai

Bendradarbiaujame su viena geriausia Europoje esančia mokėjimo surinkimų sistema Paysera. Paysera taiko bene mažiausius įkainius rinkoje. Jūsų klientai turės mokėjimo pasirinkimą pagal šalį. Visi įmanomi atsiskaitymo būdai: elektroninė bankininkystė (Danske Bank, Luminor, Citadele, SEB, Swedbank, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos), elektroniniai pinigai (MoQ, Paysera), kitos mokėjimo sistemos (Lietuvos pašto skyriuose ir PayPost kioskuose, „Perlo” terminalai, MAXIMA kasose, „Lietuvos spaudos” ir Narvesen kioskuose, Mokėjimas grynais banke), papildomi atsiskaitymo būdai (PayPal, Stripe, atsiskaitymas grynaisias vietoje, atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu).

Įvairūs pristatymo būdai

Mūsų komanda yra pajėgi pasiūlyti bet kokį pristatymo būdą. Pagrindiniai: LPEXPRESS, DPD, Omniva, Lietuvos paštas, Venipak, TNT, UPS, DHL, SmartPOST. Taip pat, įdiegiame paštomatų pasirinkimą pagal miestą. Jeigu neradote jūsų norimo pristatymo būdo kreipkitės į mus ir sukursime jums unikalų! internetinių parduotuvių kūrimas.

elektroninės parduotuvės

elektroninės komercijos kūrimas

Lizingo galimybė

Suteikite galimybę savo pirkėjams įsigyti jūsų prekes išsimokėtinai. Kartu su mokėjimo būdais pateikite lizingo paslaugas, kurias siūlo General Financing ir MokiLizingas. Šis atsiskaitymo būdas yra vienas greičiausiai augančių rinkoje, tad būkite su lyderiais!

Internetinių parduotuvių kūrimas