Google reklama

Google reklama arba Google Ads

Google reklama (Google Ads) yra „Google“ siūloma tinklalapio reklamos sistema, talpinanti reklamas tiek pačioje „Google“ paieškos sistemoje, tiek ir kituose AdSense sistemoje prisiregistravusiose tinklalapiuose (naujienų portalai, soc. tinklai ir t.t.). Ads reklamos kainą nustato patys naudotojai, nurodydami, kiek daugiausia jie mokės už kiekvieną naują lankytoją, kuris atvyko į jų tinklalapį spragtelėdamas pele ant reklamos.

Google reklama yra naudojama:

  • Paslaugos/prekės pristatymui į rinką;
  • Pardavimų skatinimui ir optimizavimui;
  • Akcijų pritaikymui.

Google Ads veikimo principas

google reklama

google reklama

Kodėl geriau kreiptis į Google Ads specialistus, nei reklaminę kampaniją kurtis pačiam?

Google Ads platforma, iš esmės, pradiniame lygmenyje yra nesunki naudoti, todėl čia reklamos kampanijas kuriasi tiek daug žmonių. Tačiau, pradedantiesiems būna daug sunkiau save tinkamai ir konkurencingai reklamuoti, ypač jeigu sritis yra aktyvi, tad gerą kampaniją sukurti yra didelis darbas.

Google reklamos specialistų pagrindinė misija yra optimizuoti reklamą taip, kad išleidžiami pinigai reklamai būtų tikslingi ir atneštų kuo didesnę pridėtinę vertę.

Dažniausiai reklamą besikuriančių klientų klaidos: netinkami raktažodžiai, blogas biudžeto optimizavimas ir nekonkretūs skelbimai, prastai orentuoti į tai ko reikalauja reklamos rinka. Rezultatas – nusivylimas Google Ads platforma, dėl mažai atnešamos naudos ir veltui išleidžiamų pinigų.

Google reklama ir jos kaina

Kuo populiaresnė raktinė frazė, tuo daugiau svetainių pagal ją nori rodyti savo skelbimus paieškos rezultatuose. Jeigu norite aukštesnės skelbimo pozicijos, turite: kelti kainos pasiūlymą, skelbimo kokybę ir (arba) nukreipimo puslapio kokybę. Svarbiausia tai, kad net jeigu konkurentai pasiūlys didesnę kainą, jūs vis tiek galite laimėti aukštesnę poziciją, jeigu jūsų skelbimas bus geresnis.

Kiekvienas projektas – unikalus, su skirtingais konkurentais ir tikslinėmis auditorijomis, todėl yra beveik neįmanoma pasakyti bendrinės Google Ads kainos. Susisiekite ir mes Jus informuosime apie būtent Jūsų atvejui skirtą optimaliausią kainos pasiūlymą. Google Ads kampanijų adminstravimo kaina nuo 100€/mėnesiui.