Internetinių parduotuvių kūrimas

Žymės: internetinių parduotuvių kūrimas Kaune, Vilniuje, visoje Lietuvoje. Internetinių parduotuvių nuoma.

Keičiantis laikams, keičiasi ir žmonių apsipirkimo įpročiai. Įprastą apsipirkimą keičia virtualus apsipirkimas internete. Tai yra viena iš greičiausiai augančių sričių visame pasaulyje.

Siūlome internetinių parduotuvių kūrimo ir (arba) nuomos paslaugas. Dirbame įvairiose pasaulio šalyse.

Kūrimas

Nuoma

Nusprendėte susikurti savo internetinę parduotuvę? Štai ką mes siūlome!

Viskas prasideda nuo dizaino

Mes galime pasiūlyti tiek individualius, tiek šabloninius dizaino sprendimus, kurie patenkins kiekvieno lūkesčius. Dizaino detales deriname atskirai su kiekvienu klientu: spalvos, išdėstymas, vaizdiniai elementai, turinys, funkcionalumas ir kt. Mūsų kuriamos elektroninės parduotuvės puikiai veikia su įvairiais įrenginiais: kompiuteris, išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris. Vadovaujamės esminėmis taisyklėmis:

  1. Paprastas valdymas Jūsų klientams;
  2. Lengvas ir suprantamas turinio valdymas Jums;
  3. Modernumas, aukšta krovimo sparta, funkcionalumas, pritaikymas paieškų sistemoms bei soc. tinklams.

elektroninių parduotuvių kūrimas

pigios internetinės parduotuvės

Patogus ataskaitų valdymas

Įdiegta sistema leis lengvai stebėti ataskaitas ir sekti pardavimų grafikus. Atskirs pristatymo išlaidas, grąžintas prekes ir pardavimus. Galėsite labai paprastai atlikti buhalterines užduotis, parsisiunčiant išrašus. Galimybė stebėti panaudotus nuolaidų kodus, atsargų kiekius, o esant mažam likučiui jus apie tai informuos laišku. Įrašomas automatinis sąskaitų faktūrų formavimo modulis. Internetinių parduotuvių kūrimas Jums atvers naujus pardavimų kanalus.

Paprastas turinio valdymas

Pamirškite, kad norėdami valdyti svetainę turėdavote kreiptis į specialistus! Valdykite prekes paprastai, kaip ir patį svetainės turinį. Pritaikome specialius valdymo įrankius, kurie nereikalauja jokių programavimo žinių. Po sukūrimo suteiksime instrukcijas kaip valdyti pagrindines funkcijas. Taip pat, yra galimybė įvesti automatinį produktų importavimą iš xml ar csv failų. Esant specialiems pageidavimams mūsų programuotojai tai įgyvendins.

el parduotuvių nuoma

internetinių parduotuvių nuoma

Visi įmanomi atsiskaitymo būdai

Bendradarbiaujame su įvairiomis įmokų surinkimo paslaugą teikiančiomis įmonėmis: Paysera, Montonio, Kevin, EveryPay ir t.t.. Jūsų klientai turės mokėjimo pasirinkimą pagal šalį. Visi įmanomi atsiskaitymo būdai: elektroninė bankininkystė (Danske Bank, Luminor, Citadele, SEB, Swedbank, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Revolut), kitos mokėjimo sistemos (Lietuvos pašto skyriuose ir PayPost kioskuose, „Perlo” terminalai, MAXIMA kasose, „Lietuvos spaudos” ir Narvesen kioskuose, Mokėjimas grynais banke), papildomi atsiskaitymo būdai (PayPal, Stripe, atsiskaitymas grynaisias vietoje, atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu).

Įvairūs pristatymo būdai

Mūsų komanda yra pajėgi pasiūlyti bet kokį pristatymo būdą. Pagrindiniai: LPEXPRESS, DPD, Omniva, Lietuvos paštas, Venipak, TNT, UPS, DHL, SmartPOST. Taip pat, įdiegiame paštomatų pasirinkimą pagal miestą. Jeigu neradote jūsų norimo pristatymo būdo kreipkitės į mus ir sukursime Jums unikalų! Internetinių parduotuvių kūrimo metu yra galimybė sukurti automatinį lipdukų generavimą.

elektroninės parduotuvės

Beribės galimybės

Suteikite galimybę savo pirkėjams įsigyti jūsų prekes išsimokėtinai. Kartu su mokėjimo būdais pateikite lizingo paslaugas, kurias siūlo General Financing ir MokiLizingas. Galbūt norite sujungti savo parduotuvę tiesiogiai su tiekėjais per xml ar csv failus bei atlikti automatinį produktų įkėlimą bei likučių nuskaitymą? Ar norite, kad už įvykdytus pirkimus būtų generuojamos automatinės sąskaitos faktūros ir parduotuvė būtų sujungta su buhalterine sistema? Šį ir daugelį kitų funkcijų galime Jums pasiūlyti kuriantis el. parduotuvę pas mus arba atliekant administravimo darbus.

Internetinių parduotuvių kūrimas