Logotipų kūrimas

Logotipų kūrimas Kaune, visoje Lietuvoje – padėsime tapti ryškiais ir atpažystamais!

Logotipas – kompanijos ženklas, suteikiantis identitetą ir išskirtinumą. Norint geriau suprasti kas yra logotipas, pirmiausia reikia suprasti jo paskirtį. Logotipo kūrimo proceso metu yra labai svarbu atsižvelgti į 5 kriterijus, kuriuos logotipas privalo atspindėti t.y. išskirtinumas, patikimumas, lojalumas, susižavėjimas ir pranašumas. Logotipų kūrimas Kaune.

Žmonės dažnai galvoja, kad sukurti gerą logotipą yra lengva. Jie pamato mažus, klasikinio šrifto ir lengvų formų logotipų galutinius variantus, kuriuos naudoja gerai žinomos įmonės ir susidaro tokią nuomonę. Deja, viskas nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Logotipų kūrimas reikalauja daug minčių, kūrybingumo ir grafinio dizaino įgūdžių, kad būtų galima lengvai ir efektyviai sukombinuoti atskirus elementus ir gauti vieną gerą. Taip pat gerai sukurtas logotipas turi būti toks pat geras ir būdamas be spalvų. Logotipų kūrimas Kaune.

Sudėtingus logotipus yra sunku atsiminti, tai yra viena iš svarbiausių priežasčių. Geriau yra turėti paprastą logotipą, kurį visi prisimeną ir kitą versiją, kurią naudosite išskirtinėmis progomis. Taip pat verta atsiminti, kad logotipas neprivalo atspindėti to ką daro įmonė. Logotipų kūrimas. Prisiminkime kompanijos McDonald‘s logotipą, jokių mėsainių ar bulvyčių, tik dvi geltonos arkos su užrašu McDonald‘s. Kompanija FedEx, lygiai taip pat jokių sunkvežimių, lėktuvų ir panašiai, tik užrašas (ir paslėpta rodyklė). Pagalvokite apie kompaniją Apple. Taip, ten pavaizduotas obuolys, tačiau tai neturi jokios sąsajos su kompiuteriais. Tokio tipo logotipai yra labai lankstūs, nes jie yra ilgaamžiai ir nepriklausomi nuo to kuo įmonė užsiima dabar. Logotipų kūrimas Kaune.

Visi norime, kad mūsų logotipas patiktų visiems arba bent jau klientams, todėl mąstant apie savo įmonės logotipą yra svarbu prisiminti ir savo klientus. Pavyzdžiui, jeigu jūs esate labai konservatyvus žmogus ir kuriate logotipą meno galerijai, manote, kad meno galerijos lankytojams jis patiks? Tikriausia ne, nes jūs nepažįstate šios auditorijos ir jos mąstymo. Todėl prieš mąstant apie savo įmonės logotipą, prisiminkite ir savo klientus, kas jie per žmonės ir kas jiems rūpi.

Logotipų kūrimas kaune

logotipų kūrimas kaune

Logotipų kūrimas kaune

Logotipų kūrimas kaune

Logotipų kūrimas Kaune

Logotipų kūrimas kaune

Logotipų kūrimas kaune

Logotipų kūrimas kaune

logotipų kūrimas Kaune

logotipų kūrimas Kaune

Logotipų kūrimas kaune

logotipų kūrimas kaune