SEO optimizavimas

Kas yra SEO optimizavimas?

Tai yra pirmosios trijų angliškų žodžių raidės – Search Engine Optimization. Verčiant šį terminą į lietuvių kalbą reikštų paieškos sistemų optimizavimas. Tiksliau apibūdinti galėtumėme, kaip internetinio puslapio pritaikymas, įvairioms paieškų sistemoms tokioms, kaip: Google, Bing, Yahoo, Baidu.

SEO optimizavimas

Svetainės pritaikymas paieškos varikliams pagal SEO taisykles leidžia geriau surasti jus ir pateikti jus aukštesnėse paieškų pozicijose. Tai kryptingas konkrečių veiksmų atlikimas, padedantis vartotojams surasti prekių ar paslaugų pardavėjus, tiksliausiai atitinkančius jų lūkesčius. SEO optimizavimas Kaune, Vilniuje, visoje Lietuvoje. Dirbame ir su užsienio rinkomis.

seo optimizavimas

Nuo ko priklauso pozicija paieškos sistemose?

Paieškos sistemos rūpinasi, kad pagal raktinius žodžius būtų pateikiami kuo įmanoma tikslesni paieškos rezultatai – t.y. internetiniai puslapiai. Mūsų darbas yra, kad jūs būtumėte matomi pagal konkrečius raktinius žodžius aukštose pozicijose. Dalis SEO optimizavimo proceso sudaro darbas su turiniu, konkretaus ir kuo individualesnio turinio priskyrimas tam tikriems raktiniams žodžiams, alt kodų priskyrimas prie paveikslėlių ir daug kitų dalykų. Labai svarbų vaidmenį atlieka ir jūsų internetinė svetainė, kuo didesnis spartos (užkrovimo greičio) procentas, tuo didesnė tikimybė jus išvysti aukščiau visų konkurentų.

Taip pat, reikėtų didelį dėmesį skirti ir išoriniam SEO (atgalinių nuorodų kūrimui iš lankomų svetainių ar forumų). Išorinio SEO paslauga padeda padidinti svetainės autoritetą ir prekės ženklo matomumą.

Kuo Google Ads skiriasi nuo SEO optimizavimo ir ką pasirinkti?

Google Ads yra savo skelbimo pateikimas klientams būtent tą akimirką, kai jie Google ieško jūsų siūlomų prekių ar paslaugų. Mokėti reiks tik už parodymą ir tuomet, kai jie spusteli skelbimą, kad apsilankytų jūsų svetainėje. Tai daug lengvesnis ir greitesnis būdas reklamuoti savo internetinį puslapį, tačiau už apsilankymą pagal reklamą mokėsite tam tikrą pinigų sumą. SEO optimizavimas yra organinis paieškos principas, kurį susitvarkius vieną kartą klientai jus ras visada. Google Ads paslaugą renkasi tie klientai, kurie nori greitų ir efektyvių rezultatų, nesvarbu kiek tai jiems kainuos. SEO optimizavimą renkasi klientai, kurie siekia ilgalaikių rezultatų ir už reklamą nenori išleisti tūkstančius.

Savo svetainės spartos balą galite pasitikrinti adresu: https://developers.google.com/.

Seo optimizavimo kaina nuo 50€